Основні принципи, що таке бонуси?

Основні принципи того, що таке бонуси?

Єдиний посібник із того, що таке бонуси?

Що таке бонус? Бонус — це економічна компенсація, яка перевищує та перевершує типові очікування його одержувача щодо платежу. Компанії можуть надавати пільги як працівникам початкового рівня, так і керівникам вищого рівня. У той час як бонуси зазвичай пропонуються видатним працівникам, компанії часто розділяють бонусні пропозиції по всій компанії, щоб запобігти заздрості серед співробітників..

Компанії можуть розподіляти винагороди своїм існуючим інвесторам через емісію пільг, яка є пропозицією безкоштовних доданих акцій фірми. Трюк на винос Бонусна пропозиція — це грошовий розрахунок, який перевищує звичайні очікування одержувача. Заохочення можуть призначатися фірмою як заохочення або компенсувати високі результати.

Бізнес має безліч способів нагородити працівникам бонуси, включаючи готівкові гроші, пропозиції, а також вибір акцій. Розуміння винагород На робочих місцях бонус — це вид оплати, який роботодавець пропонує працівнику, що підвищує його базову оплату або дохід. Підприємство може використовувати пільги, щоб компенсувати досягнення, подякувати співробітникам, які досягли орієнтирів довгого життя, або щоб заманити ще непрацюючих, щоб вони вступили в ряди фірми..

Гуляння про бонуси?

Мотиваційні бонуси. Заохочувальні пропозиції включають пільги за авторизацію, винагороди за рекомендації та винагороди за збереження. Теоретично, сплата першого заохочувального погашення, безумовно, призведе до вищих прибутків компанії..

Довідкові переваги існують для працівників, які консультують кандидатів на відкриті місця, що неминуче веде до найму згаданих перспектив. Заохочення за рекомендаціями спонукають співробітників посилатися на перспективи з твердою трудовою етикою, гострими здібностями, а також позитивним мисленням. Бізнес використовує бонуси за утримання важливих співробітників, щоб заохотити їх лояльність, особливо в економічних ситуаціях або періодах організаційних змін.

Пропозиції бонусів за ефективність можуть бути роздані людям, командам, підрозділам або персоналу всієї компанії. Бонусною пропозицією може бути як одноразова угода, так і звичайне погашення.

Розумний трюк: які бонуси? Про що ніхто не говорить

Приклади заохочувальних переваг включають щорічні бонусні пропозиції, премії на місці та бонусні пропозиції за поворотний момент. https://www.extra-life.org/index.cfm?fuseaction=donorDrive.participant&participantID=477232 Бонуси за місце, якими нагороджуються працівники, які заслуговують на особливе визнання, — це мікро-бонусні виплати, які зазвичай оцінюються приблизно в 50 доларів. Працівники, які досягли етапів довговічності, наприклад, 10 років роботи в даній фірмі, можуть бути ідентифіковані з додатковою винагородою. Деякі компанії розробляють структури винагороди в угоди з персоналом, де будь-який вид доходу, отриманого під час, обов’язково буде розподілено між працівниками..

Бонусна пропозиція Зростання вартості життя Хоча заохочення, як правило, надаються високоефективним співробітникам, які приносять прибуток, деякі фірми вирішують надавати винагороду також і працівникам з нижчою продуктивністю, хоча послуги, які роблять це, часто мають тенденцію розширюватися набагато повільніше. оскільки заробляють набагато менше грошей. Деякі компанії розглядають можливість розподілу винагород по всьому світу, щоб зупинити ревнощі, а також негативну реакцію співробітників..

Роботодавцю може бути важко точно проаналізувати ефективність своїх працівників. Їхній ефективності може перешкоджати будь-яка кількість проблем, які не контролюються, наприклад, неминучі затримки виробництва або фінансова рецесія..

7 простих фактів про бонуси? Показано

Незважаючи на те, що компанії можуть утримувати підвищення заробітної плати на низькому рівні, обіцяючи заповнити робочі місця заохоченнями, вони не зобов’язані дотримуватися цього. Оскільки компанії оплачують бонусні пропозиції на додатковій основі, вони можуть утримувати свої витрати на низьких рівнях, утримуючи стимули протягом повільних років або періодів спаду. Такий підхід набагато доцільніший, ніж щорічне підвищення зарплат, просто щоб скоротити прибутки під час рецесії.

Замість грошових прибутків, бізнес може видавати капіталістам пільгові акції. Якщо фірмі не вистачає грошей, винагорода акцій фірми дає їй спосіб винагородити акціонерів, які очікують регулярного доходу від пропозиції фірми. Потім інвестори можуть продати прибуткові акції, щоб задовольнити свої грошові потреби, або вони можуть вирішити залишити акції.

Подумайте, коли востаннє співробітники каси знижували вам ціну на товар або ви наштовхнулися на функцію стимулювання у фільмі. Ви, мабуть, почувалися чудово? Люди люблять пропозицію стимулів через те, що «додаткові» або «повністю безкоштовні» речі важко пропустити. Ось чому ми радіємо як клієнти, а також чому вони інтригують нас, коли думаємо про угоду.

Hubungi Kami
Hallo ada yang bisa kami bantu?